Reference

Pani Štrublíkovou jsem poznala v roce 2019 a rozjela s ní podnikání. Šla jsem do toho s obavami, nejistotou, ale ve všem mi pomohla, vždy poradila a díky ní mám úspěšnou pobočku Nano úklidů, vždy ji budu za tuto příležitost vděčná. Momentálne s ní rozjiždím další projekt a věřím, že bude stejně úspěšný, jako ten první.

Ivana Dvořáčková

Spolupráce s Veronikou je skvělá. Je šikovná, vše zařídí, je velmi zodpovědná, je výborný leader a má velkou vizi.

Lena Kubena

Verunku znám už velmi dlouho a vždy byla velmi optimisticky, dobře naladěný člověk. Má jasnou vidinu své budoucnosti, jde si za tím, čím chce být a vždy si svůj sen splní. Vyzařuje z ní naprostý klid a sebedůvěra což velmi obdivuji. Přeji ti i nadále mnoho úspěchů.

Vendula Polcíková

Jsem velice spokojená s přístupem paní Veroniky. Jsem moc ráda, že mi tento človíček vešel do cesty a změnil tak podstatně můj život v oblasti businessu.

Romana Tvarůžková

Veroniku znám od let kdy jsem chodila na základní školu jen o ročník níž než ona sama . Znala jsem ji jako holku která byla středem jejich holčičí party,která měla své místo na chodbě u parapetu kam mohly jen Ony nikdo jiný Vzpomínám si ji ,že vždycky měla šmrnc a to něco ,co nemá jen tak někdo ! Vždycky jsem si přála být s ní kamarádka,protože tak pozitivně naladěného a veselého člověka jako Verča chce mít kolem sebe minimálně každý na tomto světě .O pár let později,se naše cesty sešly úplnou náhodou . A já jsem pochopila ,že je to přesně ten člověk,kterého jsem si přála mít v mém životě a je přesně taková jaká jsem si myslela už na základní škole. Pozitivní, energická , věrná..a člověk žena která na sobě nepřestává pracovat ,za něčím si jde ,má neustále nové a nové cíle. Baví ji poznávat nové místa, nové věci jen tak se zapovídá s neznámými lidmi na ulici a nejvíc ji těší to ,že jim pár milými slovy dokáže udělat den o něco hezčí a ukázat lidem ,že život je vlastně fajn. Stačí ho jenom žít A až teď po napsání těhle řádku jsem si uvědomila,že jsem to vlastně já akorát v menším rozsahu než Veronika. A jsem neskutečně vděčná za to ,že se naše cesty opět sešli teď už jako maminky a manželky ale svět vidíme pořád stejně a možná i proto nás čekají společně velké věci! Zkuste jeden celý den vidět vašima očima jen to dobré jak na lidech tak i na světě. Zkuste se celý den usmívat a být jen tak šťastní,najít si ten důvod proč být šťastný a pokud je to málo tak proto udělejte cokoliv. Běžte na procházku, vychutnejte si vaši oblíbenou kávu, poslouchejte hudbu a nebo napište Veronice , ta vám pomůže k tomu aby váš svět byl lepší . Stejně tak jako pomohla mě.

Zuzana Hynčicová