Moje projekty

Jsem majitelkou 4 franchisových společností, u nichž nabízím možnost vlastnit samostatnou pobočku v daném městě. Zároveň nabízím u některých mých projektů možnost vlastnit projekt celý a stát se tak samotným franchisorem - majitelem celé franchisové sítě.   

NANO ÚKLIDY

Franchisová společnost NANO úklidy® se specializuje na poskytování kvalitních služeb svým zákazníkům v oblasti úklidů domácností, kanceláří a firem, komerčních prostor, vzdělávacích zařízení, bytových domů aj. a to pomocí moderní techniky značky Kärcher® a čistících přípravků značky BestClean® - obsahujících nano částice. Do nabídky našich služeb patří také péče o interiér a exteriér vozidel.

Od února 2019 nabízím možnost zakoupení franchisových poboček v ČR.

QUICK SUN BY VERONIKA

Franchisová společnost Quick sun by Veronika se specializuje na poskytování kvalitních kosmetických služeb svým zákazníkům v oblasti péče o tělo, jedná se zejména o aplikaci samoopalovacího nástřiku. Franchisová síť používá výhradně přípravky značky Mine Tan. Jedná se o velice kvalitní kosmetiku z Austrálie. Produkty představují naprostou inovaci ve svém oboru. Široká nabídka přípravků umožňuje zákazníkům volbu jakéhokoliv odstínu.

Od dubna 2022 nabízím možnost zakoupení franchisových poboček v ČR. 

STAND UP STORE

Franchisová společnost STAND UP Store® se soustředí na prodej dámského, pánského a dětského outletového zboží vysoké kvality. Zboží pečlivě u dodavatele vybíráme. Zakládáme si na jeho kvalitě. Spolupracujeme s dodavateli špičkového oblečení a jsme jeho přímými dovozci. Našim franchisantům zajišťujeme komfortní dodání zboží přímo na prodejnu. Podporujeme podnikatele, kteří chtějí působit v malých, středních i velkých městech. 

Od  ledna 2022 nabízím možnost zakoupení franchisových poboček v ČR.  

TOP CHOOVA 

Franchisová společnost TOP Choova ® se specializuje na poskytování profesionálních služeb v oblasti hlídání a péče o děti od 3 let věku, doučování dětí, volnočasové aktivity pro děti, pořádání narozeninových oslav a dětských dnů, pořádání příměstských táborů, hlídání a venčení domácích mazlíčků, hlídání seniorů a aktivity s nimi, doprovody do divadla, kavárny aj. Zakládáme si na vysokém standardu poskytovaných služeb. Svým klientům nabízíme vstřícné a seriózní jednání.

Od ledna 2022 nabízím možnost zakoupení franchisových poboček v ČR.  

DESPERADO STĚHOVÁNÍ & KURÝR

Franchisová společnost DESPERADO STĚHOVÁNÍ & KURÝR ® se zabývá stěhovacími a kurýrními službami. Svým zákazníkům nabízí stěhování domů/bytů, kanceláří, firem, stěhování a vyklízení pozůstalosti a mimo jiné také kurýrní služby.

Profesionální stěhovací tým DESPERADO Vás přestěhuje po celé ČR. Nabízíme rychlé, kvalitní a levné stěhování.

Nabízím možnost vlastnit celý franchisový projekt.

DIGITÁLNÍ DOBA - ONLINE

Dnešní moderní doba přináší spoustu možností. 

Sociální média... Online média... Network marketing... Multi-level marketing.. Pojmy, které pro mě byly nedávno úplně nové. Ale nové věci znamenají nové příležitosti. A tak jsem šla do toho, protože taková jsem já.

Momentálně se podílím na projektu globální společnosti, která mi otevřela další možnosti ve světě podnikání a umožnila mi se dál rozvíjet. Osobní rozvoj je klíčový ve všech směrech. Chcete být ve Vašem podnikání úspěšní? Tvrdě pracujte! Připojte se k nám a dostanete vzdělání od světových lídru jako je Erik Worry, Jordan Belfort a další 

Chcete být nejlepší? Nezastavujte se. Učte se, buďte inovativní, vzhlížejte k autoritám a nebojte se riskovat. 

A v čem vidím výhody multi-level marketitngu já?

• několikanásobné zhodnocení počátečního vkladu a žádné další investice

• provize z každého zaregistrovaného člena

• profesní i osobní růst

• účast na webinářích, školeních a konferencích

• a mnohem a mnohem víc!

Pokud Vás zajímá více informací o mé práci, určitě se na mě obraťte. Dáme si někde v příjemné kavárně společně kávu a budu Vám vyprávět. Na Vás je poté udělat si obrázek. No a buď  Vás zaujmu a stanete se mým obchodním partnerem a porostete spolu s námi, nebo si alespoň vypijeme společně dobré kafe.

Myslím si, že když zvládne samotná máma s dvěma malými dětmi a vytíženým manželem sama podnikat a vést několik businessů - zvládne to s dobrým koučem skutečně každý.